Новинки
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Акційні товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Про нас

Наша компанія – офіційний представник чеського бренду ISAN в Україні. Популярний виробник середнього цінового сегмента понад 60 років спеціалізується на виробництві якісних опалювальних приладів різної конфігурації. За оптимальною ціною покупцям пропонується придбати надійні радіатори преміальної якості.

Переваги компанії

Компанія активно співпрацює з кращими дизайнерами і архітекторами, що дозволяє пропонувати покупцям кращі дизайнерські рішення. Високі продажі і прямі поставки з Чехії дозволяють нам пропонувати покупцям гнучку систему знижок – до 30%.

Чому покупці віддають перевагу нашої продукції Ісан:

  • безкоштовна доставка замовлень по Києву;
  • просторий шоу-рум, в якому представлені топові моделі;
  • при покупці внутрішньопідлогового конвектора – решітка в подарунок;
  • швидкі поставки на відміну від конкурентів;
  • оперативний виїзд фахівця на об'єкт.

Наша головна мета – повне задоволення потреб покупця і надання послуг на високому рівні. Монтаж будь-якого технічного рішення здійснюється протягом одного дня. На всі оригінальні вироби надається пролонгована заводська гарантія.

Особливості продукції

Бренд Isan традиційно пропонує економічну продукцію в плані споживання ресурсів. Вбудовані вентилятори працюють абсолютно без шуму. Інноваційні технології виробництва, прогресивне мислення проектувальників і дизайнерів забезпечує стабільно високі параметри рішень.

Які дизайнерські прилади пропонують офіційні представники бренду ISAN:

  • трубчасті, вертикальні і горизонтальні радіатори;
  • водяні та електричні рушникосушки;
  • внутрішньопідлогові, настінні, підлогові конвектори;
  • фірмові аксесуари і комплектуючі.

Завжди в наявності радіатори різних розмірів і колірних рішень, що відрізняються безпекою і екологічністю. Опалювальні прилади проходять обов'язкові процедури сертифікації та відповідають вимогам діючих європейських стандартів. Вироби Ісан експортуються в десятки країн Європи і користуються великим попитом завдяки оптимальному співвідношенню «ціна-якість».

Ознайомитися з модельним рядом виробника можна на офіційному сайті ISAN. Також запрошуємо відвідати наш шоу-рум за адресою м. Вишневе ЖК «Акварелі 2» вулиця Освіти 19.