Внутрішньопідлогові конвектори Kampmann vs ISAN: які краще?

Категорії

Серед безлічі різновидів опалювальних систем, в широкому асортименті представлених на вітчизняному ринку, якісно виділяються внутрішньопідлогові конвектори. Вони являють собою опалювальне обладнання, яке встановлюється в спеціальні ніші в покритті підлоги. Завдяки цьому забезпечується нагрівання повітря в приміщенні і створюються комфортні умови проживання. Також з'являються широкі можливості для створення індивідуального дизайну приміщення без необхідності виділення простору під батареї або конвектори. Ми провели деяке порівняння між виробниками приладів – внутрішньопідлогові конвектори Kampmann vs ISAN: хто краще?

Класифікація сучасних внутрішньопідлогових конвекторів

Представлені сьогодні на ринку внутрішньопідлогові конвектори володіють власними технічними і експлуатаційними особливостями, які створюють значні відмінності в їх якості і зручності експлуатації. Диференціація проводиться за кількома основними ознаками:

  • вид теплоносія – в залежності від даного параметра внутрішньопідлоговий конвектор може бути або водяним, або електричним;
  • тип конвекції – природний і примусовий (відрізняються між собою наявністю в конструкції конвектора тангенціального вентилятора);
  • компанія виробник.

На думку багатьох експертів, саме останній параметр є визначальним, оскільки вироби різних брендів можуть значно відрізнятися за експлуатаційними характеристиками, а також мати власні особливості.

Внутрішньопідлогові конвектори Kampmann vs ISAN: порівняння брендів

Сьогодні ми пропонуємо вам порівняти внутрішньопідлогові конвектори Kampmann vs ISAN, і визначити, хто з них краще. За основу порівняння будуть взяті основні технічні і призначені для користувача характеристики, на які найчастіше звертають увагу покупці. До них відносяться – ціновий діапазон, технічні характеристики теплообмінника і створюваний рівень шуму в процесі роботи.

За технічними характеристиками теплообмінника внутрішньопідлогові конвектори ISAN і Kampmann можуть скласти відмінну конкуренцію один одному. У конструкції виробів обох брендів використовуються високоякісні метали з відмінним рівнем тепловіддачі – мідь і алюміній. Конструкція короба виконана з оцинкованої сталі, стійкої до зносу і пошкоджень. Показники робочого тиску і оптимального діапазону температур теплообмінників також практично ідентичні – 10 Бар у моделей обох виробників. А також трохи більш широкий діапазон робочих температур у виробів ISAN (45–110 градусів проти 40–90 градусів у Kampmann).

Негативною відмінністю конструкції конвекторів Kampmann є велика товщина стінок короба (на 10% товще, ніж у конвекторів ISAN). Це створює додаткові незручності при їх монтажі, адже нішу під короб необхідно робити більшою.

За характеристиками видаваного шуму в процесі роботи вироби Kampmann, при всій своїй якості і досить низькому рівні створюваних вібрацій, все одно поступаються конвекторам ISAN. Останні міцно закріпили за собою становище самих тихих внутрішньопідлогових конвекторів на ринку – максимальний рівень виробленого ними шуму не перевищує 25 Дб при повному навантаженні.

За показниками енергоефективності конвектори Kampmann, незважаючи на всі старання конструкторів цієї компанії, так і не змогли наблизитися до виробів бренду ISAN, які при довжині в 4,8 м споживають до 15 Вт електроенергії.

І нарешті, ціна. Внутрішньопідлогові конвектори Kampmann відрізняються високою вартістю, яка на вітчизняному ринку може бути в 2 рази більше, ніж ціна на аналогічні моделі конвекторів ISAN. Для нашого користувача це більш ніж серйозний мінус.

Вибір внутрішньопідлогового конвектора – особиста справа кожного користувача, однак чи варто переплачувати в 2 рази за аналогічні характеристики і більш громіздкі габарити? Вирішувати вам.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину