Внутрішньопідлогові електричні конвектори

Електричні Електричні
Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Внутрішньопідлогові електричні конвектори — це нове покоління безпечних опалювальних приладів, що володіють високим ККД і зручністю щоденної експлуатації. Вони вбудовуються в підлогове покриття, не займаючи корисного простору приміщення. Одним з передових виробників, представлених на ринках України, є чеська компанія ISAN.

Особливості електричних внутрішньопідлогових конвекторів ISAN

Обладнання чеського виробника вигідно вирізняється з-поміж іншої кліматичної техніки. Воно має наступні відмінності від інших приладів для обігріву:

 1. Довжина і ширина короба, закритого декоративними гратами, дозволяють легко вбудовувати його під всі базові типи підлогових матеріалів.
 2. Моделі без вентилятора працюють за принципом температурного повітрообміну. Гарячий потік повітря піднімається, холодний знаходиться внизу. Повітряна маса змішується до отримання комфортних показників температури. Моделі з вентилятором мають п'ятикратне підвищення ефективності.
 3. Електричний внутрішньопідлоговий конвектор не вимагає використання додаткового теплоносія, а роль енергоносія грає доступна електроенергія.
 4. При правильній експлуатації пристрій здатний служити гранично довго без поломок.
 5. Гнучка комплектація дозволяє домогтися оптимальної сукупності показників, а всі обігрівачі можуть об'єднуватися в єдину централізовану систему в рамках концепції розумного будинку.
 6. Вбудований електричний конвектор не має поняття простою. Для прогрівання квартири достатньо просто підключити його до мережі.
 7. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати потужність строго під поставлену задачу.

Зверніть увагу! Це оптимальне рішення для швидкого прогрівання. Їх установка біля джерела холоду (вікно, балконні двері) створить ефективну теплову завісу, що перешкоджає охолодженню простору.

Переваги і недоліки електричних конвекторів в підлогу

Вбудовані електричні радіатори мають ряд переваг в порівнянні з конкурентною продукцією інших класів:

  • Клапани дозволяють легко регулювати температуру нагрівання приміщення, доводячи її до комфортних для власника показників.
  • Вони не пересушують повітря через відсутність відкритих розпечених поверхонь. Відбувається природний прогрів.
  • Доступна висока ступінь автоматизації, аж до автономного функціонування по заданих параметрах і віддаленого управління через GSM модуль.
  • Високий ступінь готовності до запуску в наступному сезоні. Теплообмінник вимагає мінімального обслуговування в вигляді прочищення.
  • Це повністю безшумне джерело тепла. При наявності вентилятора внутрішньопідлогові електричні конвектори практично нечутно, якщо своєчасно змащувати осі і підшипники.
  • Від включення до відчутної зміни температури повітря проходить не більше 5 хвилин.
  • Вони універсально вписуються в дизайн приміщення, не стирчать зі стін, подібно стандартним радіаторам та навісним моделям.
  • Обігрів йде від підлоги, що дозволяє створювати комфортний мікроклімат.

Недоліків електричні внутрішньопідлогові конвектори ISAN не мають. Продукція преміум клсса коштує недешево, але це довгострокове вкладення коштів, яке невдовзі окупиться.

Електричні конвектори ISAN – гарантія вашої безпеки

Застосування даних пристроїв в якості опалювальних приладів характеризується продуманим захистом на всіх рівнях. Електричні конвектори в підлогу мають наступні показники безпеки:

 1. Зовнішній кожух виготовлений з металу, але він не пов'язаний з трубчастим нагрівальним елементом. Випадкове потрапляння вологи не вимагає екстрених заходів, а заземлення також не буде потрібно.
 2. Теплообмінна система постійно обдувається холодним повітрям, що повністю виключає перегрів.
 3. На багатьох моделях встановлений автоматичний термостат, що вимикає живлення при досягненні гранично допустимих показників температури.
 4. Електричні запобіжники розривають ланцюг при появі струму короткого замикання.

Безпека клієнтів — наш пріоритет № 1.

Чому варто обрати внутрішнопідлогові конвектори ISAN?

Торгова марка Ісан має багаторічну історію становлення. За роки вдосконалення лінійки внутрішньопідлогових електричних конвекторів бренду, їх продукція отримала ряд конкурентних переваг:

 • Високі показники міцності і стійкості до механічних пошкоджень. Це істотно продовжує термін служби приладу.
 • Кожен електричний внутрішньопідлоговий конвектор від даної торгової марки підтримує просте очищення. Пил сиплеться через решітку теплообмінника, перешкоджаючи накопиченню забруднень, які порушують теплообмін. Для приведення в порядок потрібно вичистити тільки дно короба, знявши решітку.
 • Оптимальне співвідношення вартості та якості в порівнянні з іншими брендами.
 • Застосування нових схем функціонування та інноваційних матеріалів дозволило отримати кращий ККД в кожному класі і вкрай низьке споживання електроенергії.
 • Високий коефіцієнт теплової віддачі і низький рівень шуму вбудованих вентиляторів дозволяє використовувати їх в приміщеннях незалежно від базового призначення.
 • Підтримка виготовлення індивідуальних розмірів і потужності за запитом клієнта.

Замовляйте обладнання безпосередньо у виробника!

Ми — офіційні представники бренду ISAN в Києві і Україні. У нас ви можете купити продукцію виробника за вигідною ціною без необґрунтованих націнок посередників і підробок. Можливий точний підбір під конструкцію підлоги, розрахунок потужності, доставка (безкоштовно по столиці і передмістю), підключення та монтаж. На всі внутрішньопідлогові електричні конвектори з каталогу поширюється тривала офіційна гарантія.

Для постійних клієнтів доступні знижки до 30%, а для роздрібних покупців регулярно проводяться акції. Для уточнення деталей ви можете зателефонувати за вказаним контактним номером телефону, також запрошуємо вас відвідати шоу-рум в м. Вишневе ЖК «Акварелі 2» вулиця Освіти 19.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину