Горизонтальні радіатори

Горизонтальні Горизонтальні
Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Найбільший виробник радіаторів в Чехії, компанія ISAN одночасно є провідним постачальником сучасного, високотехнологічного обладнання. Більше 90% усіх випущених фірмою горизонтальних радіаторів ISAN поставляється в країни Європейського Союзу. Продукція, що випускається під цим брендом – це чудова якість, відмінні технічні та експлуатаційні параметри, сучасний дизайн!

Горизонтальні радіатори ISAN виготовляються з високоміцної сталі. На відміну від аналогічних чавунних зразків продукція відомого бренду відрізняється стильним зовнішнім виглядом, а також практичністю, довговічністю, високою надійністю роботи. Застосовані конструктивні рішення дозволили істотно підвищити ККД, забезпечити чудову циркуляцію повітря в приміщенні. А використання круглих форм для окремих елементів звели ймовірність поломок практично до нуля!

Сфера застосування

Горизонтальні радіатори Ісан ідеально підходять для встановлення в:

  • ванній кімнаті;
  • кухні;
  • вітальні;
  • робочому кабінеті;
  • дитячій кімнаті;
  • спальні і т. п.

Сучасні опалювальні прилади комплектуються різними декоративними елементами, використання яких ніяк не знижує технічних і експлуатаційних параметрів опалювального обладнання.

Переваги горизонтальних радіаторів ISAN

Горизонтальний радіатор встановлюється безпосередньо під вікном. Це штатне, стандартне місце, яке відводиться відповідно до ДБН для монтажу опалювального обладнання. Продукція ISAN, завдяки своїм конструктивним особливостям забезпечує:

  • рівномірний розподіл тепла в приміщенні;
  • запобігання утворенню конденсату на вікнах.

Після встановлення радіаторів ISAN повністю відпадає необхідність використання будь-яких інших, додаткових опалювальних приладів.

Представлена продукція бренду Ісан – це відмінні декоративні властивості, легкість і витонченість. А широкий ассортимент и множество различных вариантов исполнения позволяют подобрать оптимальный прибор не только по техническим параметрам, но и с учетом дизайна.

Вигідна пропозиція

Замовити і купити в Києві горизонтальні радіатори Ісан чеського виробника можна у нас. Компанія більше 6 років активно і успішно працює на ринку, поставляє продукцію високої якості за ціною виробника. Ми – офіційний представник бренду ISAN в Україні.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину