Рекомендації для встановлення внутрішньопідлогових конвекторів в спальню

Категорії

Cучасні внутрішньопідлогові конвектори є відносно новим типом опалювального обладнання, які, тим не менш, встигли завоювати велику популярність серед користувачів по всьому світу. Для своїх покупців компанія «Isan Україна» вирішила надати рекомендації по встановлення внутрішньопідлогових конвекторів в спальню.

Основні переваги використання продукції ISAN

Популярність подібних опалювальних приладів закономірна, адже внутрішньопідлогові конвектори ISAN мають масу істотних переваг:

  • швидкий і якісний прогрів приміщення, забезпечення можливості гнучкого управління системою опалення для максимізації використання енергоресурсів;
  • прихований монтаж представленого опалювального обладнання робить його експлуатацію максимально безпечною. Також це надає широкі можливості для сучасного дизайну інтер'єру;
  • практично безшумна робота забезпечує комфортні умови для роботи, відпочинку або будь-якого іншого виду діяльності в опалювальному приміщенні.

Особливості використання внутрішньопідлогових конвекторів

Для того, щоб придбані вбудовані в підлогу батареї функціонували максимально ефективно протягом тривалого періоду часу, необхідно відповідально підходити до:

  • процедури підбору опалювального приладу (з урахуванням усіляких нюансів на кшталт розміру опалювального приміщення, наявності вікон і дверних прорізів, їх обсягу і т. д.);
  • безпосередньо його монтажу на місці майбутнього функціонування.

Після вибору відповідного варіанту обладнання для опалення (з цим питанням вам завжди готові допомогти досвідчені фахівці нашої компанії, які підберуть агрегат, який максимально відповідає потребам клієнта і параметрам приміщення) настає час для його монтажу. Незважаючи на гадану складність для непідготовленого користувача, дана процедура насправді не містить в собі занадто складних операцій. Однак існує ряд нюансів, які необхідно враховувати для найбільш оптимальної установки внутрішньопідлогового конвектора.

Рекомендації по встановленню внутрішньопідлогових конвекторів в спальню

Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися зі списком основних рекомендацій. Вони допоможуть зробити встановлення внутрішньопідлогового конвектора в спальні максимально вигідно і ефективно:

  1. На початковому етапі велику роль відіграє правильна підготовка ніші для розміщення конвектора. Фахівці компанії ISAN рекомендують обладнати нішу з параметрами, на 10-20 мм більше, ніж повна висота конвектора (для глибини ніші), а також на 5-10 см більше по довжині і ширині, ніж його повні габаритні параметри. Це дозволить максимально якісно закріпити конвектор і уникнути непотрібних зазорів;
  2. Не менш важливим параметром є дотримання правильних відступів від вікон і стін приміщення. Фахівці рекомендують витримувати відступи від вікон в розмірі 5-15 см, а бічні відступи від стін витримувати на відстані 15-30 см;
  3. Наявність якісної термо- і звукоізоляції допоможе знизити непотрібні втрати тепла від роботи конвектора, а також забезпечити найбільш комфортні умови його експлуатації в спальні, де зайвий шум може доставити велику кількість незручностей.

Для встановлення внутрішньопідлогового конвектора найкраще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців, які не з чуток знайомі з усіма нюансами монтажу обладнання. Такі послуги на найвищому рівні надає наша компанія.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину