Батареї опалення при низькому підвіконні

Категорії

Батареї опалення при низькому підвіконні потрібно встановлювати обов'язково! Адже, чим більше вікно, тим більше ризик великих тепло втрат, попадання холодного повітря в приміщення. Звичайне опалення для таких вікон не підходить, проте багатий вибір варіантів на ринку опалювального обладнання дозволяє знайти оптимальний опалювальний прилад під будь-яке вікно. Існує два види пристроїв, які підходять під низьке підвіконня. Про кожний варіант поговоримо детальніше нижче.

Низькі радіатори опалення для вітражних вікон

Створюються низькі радіатори опалення для вітражних вікон будь-яких розмірів. При виборі важливо враховувати не тільки висоту такого опалювального приладу, але і довжину. Вона повинна відповідати довжині підвіконня, тільки в такому випадку прилад буде працювати ефективно. Цей момент потрібно враховувати, підбираючи під вікна і інший варіант – підлогові конвектори опалення на ніжках. В залежності від типу матеріалу батареї опалення при низькому підвіконні поділяються на такі види:

  • алюмінієві прилади;
  • вироби з нержавіючої сталі;
  • біметалічні;
  • панельні пристрої з хромованою сталі.

Всі матеріали відрізняються міцністю, практичністю, стійкістю до зносу, тому таке опалювальне обладнання буде виконувати свою функцію протягом тривалого часу, не піддаючись корозії, впливу перепадів температур. Щоб прилад працював нормально вибирати його потрібно з урахуванням площі приміщення, цей параметр використовується для розрахунку потужності пристрою. Всі низькі радіатори опалення для вітражних вікон успішно підключаються до автономної або центральної системи опалення.

Підлогові конвектори опалення на ніжках

Підлогові конвектори опалення на ніжках – опалювальне обладнання, яке працює за принципом конвекції. Прилади з природною конвекцією відрізняються невеликою потужністю, використовуються в якості додаткового джерела живлення. Пристрої з примусовою конвекцією забезпечують циркуляцію повітря за рахунок вентилятора, який збільшує потужність приладу в кілька разів. Якщо правильно підібрати таке обладнання, з урахуванням особливостей конкретного приміщення, то воно може використовуватися в якості основного джерела тепла в кімнаті. Батареї опалення при низькому підвіконні, як і низькі радіатори опалення для вітражних вікон виготовляються з нержавіючої, хромованої сталі або алюмінію.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину