Відповіді на типові запитання

 • Що робити, якщо товар не підійшов за формою, кольором або роміром і інші причини?

  Протягом 14 днів від дати придбання товару (не рахуючи дати придбання) - Ви можете товар, який не використовувався, збережено товарний вигляд і споживчі властивості, і відсутня в переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню: Обміняти на аналогічний без перерахунку вартості Обміняти на будь-який інший з відповідним перерахуванням вартості Повернути і отримати сплачені за нього кошти Як оцінити збереження товарного вигляду: При хорошому освітленні, без застосування спеціальних засобів, на товарі не повинно бути видимих ​​слідів п льзованія у вигляді дрібних подряпин, потертостей, а тим більше відколів, вм'ятин або тріщин. Найпростіше оцінити збережений чи товарний вигляд, відповівши собі на питання: «Купив би я цей товар в такому вигляді, як новий?"

 • Який гарантійний термін у мого товару?

  Гарантійний термін товару обчислюється з дня його продажу. Він зазвичай вказаний в експлуатаційному документі на товар (гарантійному талоні, технічному паспорті, етикетці або в іншому документі, що додається до товару). На сайті виробника Вашого товару

 • Чи здійснюєте Ви доставку до квартири і підйом на поверх?

  Будь ласка, зверніть увагу, що адресна доставка здійснюється до входу в будівлю.
  Товари з розділу «Побутова техніка і інтер'єр», великогабаритні товари з розділів "Фітнес", і "Дитячий світ" (тренажери, дитячі ліжечка, дитячі меблі, матраци і т. Д.) Доставляються до квартири.
  Вартість ручного занесення в квартиру залежить від: габаритів техніки, складності підйому і наявності ліфта (куди товар поміщається в упаковці).

 • Чи можливо купити товар в розстрочку?

  На жаль, в даний момент можливості купувати товари в розстрочку немає.
  Ви можете оформити замовлення на товар, який Вас, доступний у нас на сайті, в кредит
  Також, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку, ми можемо запропонувати Вам розглянути варіант оформлення замовлення за допомогою послуг «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами»

 • Конвектор або радіатор – що краще?

  Конвектори – більш інноваційний тип опалення, так як має ряд переваг перед радіаторами:

  1. Рівномірний обігрів приміщення за рахунок конвекції, а не теплового випромінювання.
  2. Можливість збільшити потужність, укомплектувавши вентиляторами (обігрів за рахунок примусової конвекції).
  3. Теплоносій (вода в системі опалення) тече всередині конвектора по мідній трубі – це менш схильний до корозії матеріал, ніж сталь і алюміній.
  4. Обсяг води всередині приладу в кілька разів менше, що дозволить економити на витратах на нагрів котлом або витраті гарячої води.
  5. Корпус конвектора не нагрівається, виключається можливість обпектися.
 • Яка різниця в потужності у конвектора з природною і примусовою конвекцією?

  Примусова конвекція дає тепловіддачу в кілька разів більше в порівнянні з природною. Для порівняння: внутрішньопідлогові конвектор ISAN з висотою 90 см, шириною 25 см і довжиною 100 см без вентилятора має тепловіддачу в 239 Вт, з вентилятором – 1705 Вт (за умови температурного режиму 75/65/20).

 • Як правильно доглядати за конвекторами?

  Фанкойли не вимагають особливої технічної підтримки. Потрібне лише регулярне прибирання – волога при вимкненій електроніці, також можна пилососити конвектор від пилу. Особливість фанкойлів ТМ Isan – ви легко можете зняти вентилятори, вони не жорстко зафіксовані. Рекомендуємо купувати конвектори із згортаємими поперечними гратами, щоб доступ всередину короба був швидким і зручним.

 • Термін гарантійного обслуговування конвекторів

  Як офіційний представник ТМ ISAN на території України ми підтримуємо гарантію на всю продукцію бренду. Гарантія на теплообмінник – 10 років, на електроніку – 3 роки, цілісність з'єднань – 5 років.

  Гарантія продавця поширюється на герметичність, оброблену поверхню, ріведенне значення теплопродуктивності і втрати тиску нагрівальних елементів, професійно встановлених в замкнутій системі водяного опалення відповідно до діючих стандартів і правил, включаючи корозійні властивості теплоносіїв, які повинні використовуватися виключно для опалення, а не для господарських цілей. Для внутрішньопідлогових конвекторів FRT з вентилятором ступінь захисту IP 20 – сухе оточення.

 • Скільки важить конвектор?

  Маса конвектора з розмірами 250*1500*65 мм дорівнює 14 кг, 250*3000*65 мм – 28,8 кг. Конвектор розмірами 175*2000*90 мм – 35 кг, 300*3000*90 мм – 37,9 кг.

 • Як конвектор підключається до системи опалення?

  Алюмінієві ребра пластинчастих Al-Cu теплообмінників притиснуті до мідної трубки, через яку проходить теплоносій (вода). Вхід і вихід труб забезпечені з'єднувальним наконечником з внутрішнім різьбленням G1/2. Стандартно прилади підключаються з лівого боку.

  На вхід пластинчастого теплообмінника опціонально встановлюється термостатичний клапан, на який встановлюється електротермічний привід (сервопривід). Він працює в режимі відкрито/закрито і управляє витратою теплоносія. У використанні термостатичного клапана немає необхідності, якщо температура теплоносія керується системою опалення. Метод управління визначається проектувальником системи управління опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням і вказується в проектній документації. На виході необхідно використовувати зворотнє регулююче різьбове з'єднання, яке дозволяє інтегрувати конвектор в систему опалення з точки зору гідравлічного балансу. Відповідно до параметрів використаного нарізного сполучення, проектувальник визначить параметри його настоянки (у відповідності з втратою тиску на клапані), і вкаже ці значення в проектній документації.

  На кожному теплообміннику встановлений развоздушівающій клапан (відведення повітря, кран Маєвського). Після підключення та наповненні водою у верхній частині теплообмінника залишаються бульбашки повітря, який необхідно випустити через розповітрюющий клапан.

 • Що йде в комплекті з радіатором?

  У комплект поставки входить монтажний набір з інструкцією (необхідна кількість кріпильних кронштейнів, 1 для відведення повітря, 1 пробка-заглушка, шурупи і дюбелі для кріплення на стіні для наведеної кількості кронштейнів). Радіатори, в залежності від типів, упаковані в тришарові картонні коробки з пінопластовим захистом кутів і обгорнуті поліетиленовою плівкою. Крани і фітинги купуються окремо.

 • Чи можна встановлювати радіатори Isan в наших багатоквартирних будинках і підключати до централізованого опалення?

  Європейські радіатори не можна підключати до системи ГВП (коли по приладу буде текти гаряча вода, яка потім виходить з крана), виняток – радіатори з нержавіючої сталі (моделі з позначкою Inox – Corint Inox, Echo Inox і т. д.).
  До центрального опалення можна підключати більшість моделей. Тільки деякі мають низький робочий тиск і існує ризик того, що вони не витримають гідроудар. Наприклад, батарея Solar з тиском в 1 Мпа може бути встановлена в багатоповерхівці, а ось Variant (0,5 МПа) – тільки з автономним опаленням, де не буде гідроудар.

 • Я хочу замовити радіатор з моїм малюнком або фото. Як це зробити?

  Є ряд моделей радіаторів, які доступні до замовлення з індивідуальним зображенням. Це такі дизайнерські прилади, як Vital, Collom/Collom Light/Collom Mirror, Variant, Swing, Swingo. Крім них, принт також можна нанести на підлогові або настінні конвектори.

 • Як вибрати трубчастий радіатор?

  Трубчасті сталеві радіатори збираються з секцій (окремих елементів). Одна секція складається з різної кількості труб (від 2 до 6) і може бути різної висоти (від 30 см до 2 м). Щоб вирахувати потрібну кількість секцій, потрібно поділити необхідну тепловіддачу на потужність одного елемента.

 • Радіатори можуть працювати від ел. мережі? Або вони підключаються тільки до води?

  Трубчасті радіатори Atol можуть бути тільки водяними, радіатори лінійки Melody випускаються водяні, електричні і комбіновані. Майже всі вертикальні радіатори Melody – водяні, а ось рушникосушки з цієї ж лінійки виробляються і електричні, і комбіновані.

 • Яка гарантія на рушникосушки ISAN?

  Гарантійний термін складає 5 років для білих і кольорових радіаторів і 5 років для хромованих радіаторів і радіаторів з нержавіючої сталі з дня продажу товару. У електронагрівальних приладів гарантія на нагрівальний тен – 2 роки з дня продажу.

  Покупець втрачає право на гарантійний ремонт в разі, якщо нагрівальні прилади:

  1. Встановлено в будівлях і приміщеннях з підвищеною вологістю, особливо в громадських туалетах, на автомийках, в звірофермах, критих басейнах і т. д.
  2. Зберігалися на вулиці або при температурі нижче –5 ° C.
  3. Пошкоджено корозією зсередини і тому мають погане ущільнення, через, наприклад, поганий теплоносій.
  4. Деформовані в результаті транспортування або перевищення максимального експлуатаційного тиску.
  5. Пошкоджено механічно або при неправильних маніпуляцій покупця, або при транспортуванні.
  6. Пошкоджено навмисно або виникли пошкодження при стихійних лихах або інших обставин.
  7. Використано після рекламації і стан пристрою змінився настільки, що важко посудити про рекломованом пошкодженні.
  8. Непрофесійний монтаж або були проведені дії в конструкції пристрою без згоди продавця.
  9. Використано для інших цілей, особливо при сушінні мокрих текстильних виробів безпосередньо на радіаторі без використання додаткових сушарок, що заподіює шкоду зовнішній обробці.
  10. Пошкоджено при використанні непридатних засобів для чищення, які не призначені для даного виду поверхневої обробки поставленого радіатора.
 • А можна купити ТЕН окремо?

  Нагрівальні елементи та регулятори можна придбати окремо, але при покупці електричних моделей рекомендуємо відразу замовляти повний комплект, щоб він був зібраний фахівцями в заводських умовах.

 • Що входить в базовий комплект?

  У комплект поставки входить монтажний набір з інструкцією (необхідна кількість кріплячих кронштейнів, 1 для відведення повітря, 1 пробка-заглушка, шурупи і дюбелі для кріплення на стіні для наведеної кількості кронштейнів). Радіатори, в залежності від типів, упаковані в тришарові картонні коробки із пінопластовим захистом кутів і обгорнуті поліетиленовою плівкою.

 • Який тиск витримують прилади?

  Максимальний експлуатаційний тиск – 1,0 МПа. Обпресувальний (під час перевірки) тиск – 1,3 МПа.

 • Чи можна встановлювати рушникосушки на відкритий контур?

  Сталеві рушникосушки можна підключати до системи гарячого водопостачання (відкритий контур), інакше допускається заповітрювання (попадання повітря в систему) і радіатор може заіржавіти. В таких умовах можлива установка рушникосушки виключно з нержавіючої сталі!

 • Чим відрізняються водяні і електричні рушникосушки?

  Водяні рушникосушки підключаються до системи опалення, а електричні нагріваються за рахунок залитого в прилад масла і нагрівального елементу – тена, який керується регулятором.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину