Електрична рушникосушка з прихованим підключенням

Категорії
Зміст
  1. Що таке електрична рушникосушка з прихованою проводкою?
  2. Який принцип роботи електричної рушникосушки з прихованим монтажем?
  3. Як керувати електричною рушникосушкою із захованими проводами?
  4. Ціни на електричні рушникосушки з прихованим монтажем

У кожної людини є свої погляди на естетику і порядок речей. Зовнішній вигляд, дизайн і оформлення – дуже багато грають ролі в нашому житті. Адже так багато зараз є різних стилів, концепцій і напрямків що б створити затишну атмосферу. Комфорт в квартирі або будинку – дуже важливий фактор! Правильна розстановка меблів, колірна гамма, розташування аксесуарів і т.д. принесуть вам відчуття радості і задоволення. Електрична рушникосушка з прихованим підключенням в стіні – це та річ, яка внесе частинку зручності і функціональності в ванну кімнату. Адже погодьтеся, в кожній ванній повинен бути прилад, який прибирає вологу, сушить вологі рушники і додатково обігріває це приміщення.

Що таке електрична рушникосушка з прихованою проводкою?

Електрична рушникосушка з прихованою проводкою – це багатофункціональний опалювальний прилад, основна функція якого сушити речі, прибирати зайву вологу, обігрівати приміщення, бути зручною вішалкою або місцем дислокації рушників. Відмінною рисою даного агрегату є приховане в стіні електричне підключення. Ви не побачите ніяких проводів, кабелів і розеток біля рушникосушки.

Який принцип роботи електричної рушникосушки з прихованим монтажем?

Принцип роботи електричної рушникосушки із захованим підключенням такий же самий, як і в рушникосушках з відкритим підключенням. Різниця тільки у відсутності проводів і розеток. Прилад складається з сталевого корпусу всередині якого знаходиться спеціальна рідина. В цей сталевий корпус вкручується спеціальний нагрівальний електричний ТЕН, який під впливом електрики буде нагрівати рідину, а вона в свою чергу буде нагрівати корпус приладу. Теном управляє спеціальний регулятор – термостат. Ось саме до нього і підводять електричні кабелі 220 В. Тому все залежить від цього термостата, або він з виделкою або він з можливістю прихованого підведення проводки.

Як керувати електричною рушникосушкою із захованими проводами?

Керувати електричною рушникосушкою прихованого монтажу дуже просто. За допомогою спеціального регулятора ви зможете керувати температурою нагріву, часом нагріву і інтенсивністю нагрівання, зможете міняти режими (економ, комфорт, нічний, режим сушіння і т. д.), ставити таймер. Регулятори для рушників прихованого монтажу можуть бути кнопкові без дисплея, кнопкові з міні дисплеєм і сенсорні.

Ціни на електричні рушникосушки з прихованим монтажем

Електричні рушникосушки самі по собі на відсотків 25-30 дорожче ніж водяні. Прихований монтаж означає що регулюватися прилад буде за допомогою спеціального термостата, до якого підходитимуть дроти непомітно. Ось що буде значно впливати на ціну:

  1. Вибір регулятора для управління рушникосушки з прихованою проводкою буде впливати на ціну. Звичайні кнопкові регулятори – дешевше, з дисплеєм – дорожче, сенсорні – ще дорожче.
  2. Також на ціну приладу в цілому буде впливати і потужність Тена і розмір самої рушникосушки. Чим потужніше – тим дорожче, чим більше рушникосушка – тем он дороже.
  3. Ще важливим фактором, який впливає на ціну – матеріал з якого зроблений корпус. Є кілька варіантів: оцинкована чорна сталь, оцинкована чорна сталь хромована, нержавіюча полірована сталь, мідь, алюміній.

Ціну на ці вироби краще уточнювати у продавців.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину