Як управляти внутрішньопідлоговими конвекторами: типи регулювання

Категорії

Внутрішньопідлоговий конвектор — кліматичне обладнання, яке виконує функцію обігріву та охолодження. Завдяки внутрішньопідлоговому розміщенню пристрою, без нього сьогодні не обходиться оформлення сучасного інтер'єру житлових будинків, квартир, офісів, торгових залів. Техніка даного класу є незамінною при наявності панорамного скління в приміщенні, тому внутрішньопідлогові конвектори можна часто зустріти в офісних будівлях, на промислових об'єктах, в супермаркетах, фітнес-залах, автосалонах і т. д. Великою популярністю користується продукція компанії Isan. Даний виробник відомий широкою лінійкою внутрішньопідлогових конвекторів, які відрізняються високою стабільністю в роботі і якістю збірки.

Типи управління внутрішньопідлоговими конвекторами Isan

Модельний ряд внутрішньопідлогових батарей фірми Ісан включає:

  1. NEW PRACTIC FRT з наявністю вентилятора — примусова конвекція. Дана техніка має електричний тип управління, завдяки наявності вентилятора. Саме він виконує функцію опалення та охолодження, в залежності від сезону. Завдяки високій потужності і швидкості обдування, повітряна маса рівномірно розподіляється по всій площі приміщення. Примусова конвекція дозволяє раз і назавжди забути про появу конденсату на поверхні вікон, забезпечити комфортну температуру. Система відрізняється економічністю в роботі.
  2. Модель конвектора без вентилятора NEW PRACTIC FRK — природна конвекція. Конструкція керується за допомогою гідравлічного управління, так як тут відсутній вентилятор і вся робота сконцентрована на теплообміннику. Техніка відрізняється меншою продуктивністю, за рахунок відсутності вентилятора, тому для досягнення потрібної температури в приміщенні потрібно трохи більше часу. Такий формат служить в якості додаткового джерела тепла до основного конвектору або радіатора. Через відсутність вентилятора агрегат відрізняється максимальною шумоізоляцією і економічністю.

Гідравлічний тип управління: особливості

Даний тип управління примітний для конвекторів з природною конвекцією. Пристрої комплектуються запірними кранами.

В управлінні беруть участь наступні елементи:

  1. Кульові крани — має положення «відкрити» і «закрити» в ручному режимі.
  2. Термостатичний клапан — прохід води регулюється в ручному або автоматичному режимі.

За допомогою термостатичного клапана і термоголовки, що має виносний датчик — найбільш поширений варіант в управлінні конвектором без вентиляторів. Регулятор тут має датчик температури, термостат з'єднується з термоголовкою.

За допомогою термостатичного клапана, сервоприводу і термостата — такий комплекс управління вважається найбільш ефективним і сучасним серед внутрішньопідлогових конвекторів. Зазначений тип управління дозволяє досягти найбільшого співвідношення продуктивності і економічності.

Сервопривід – це електричний регулюючий елемент, який використовується для управління внутрішньопідлоговими конвекторами. Основна функція сервоприводу – регулювати прохід води в конвектор. Як тільки досягається необхідна температура в приміщенні, термостат дає команду сервопривіду закрити прохід води через термостатичний вентиль або навпаки відкрити доступ воді.

Термостат – спеціальний пульт управління, за допомогою якого досягається найбільш ефективна настройка температури всередині приміщення. Якщо ви вказали, наприклад, температуру 25 градусів, а конвектор розігрівається до 27 градусів, тоді сервопривід призупиняє вхід теплоносія, вентилятор зменшує оберти або вимикається взагалі, і система доходить до потрібної позначки. Таким чином, можливо підтримувати комфортний мікроклімат і зменшити витрати на розхід гарячої води.

Електричний тип управління: особливості

Електричний тип управління поширений серед конвекторів з наявністю вентилятора для примусової конвекції.

Автоматика в вигляді кімнатного термостата управляє радіатором, тому користувач може внести потрібну температуру. Автоматична система самостійно включає і вимикає обдув, відповідно до вимог користувача. При підвищенні температури вище заданої точки фанкойл перестає працювати з включеним вентилятором і включає режим природної конвекції. Управління за допомогою термостата поширюється на сервопривіди і вентилятори.

Автоматичне управління виглядає наступним чином:

  1. Користувач задає конкретну температуру термостата.
  2. Якщо температура в приміщенні нижче зазначеного — включається вентилятор.
  3. Коли температура стала вище заданої позначки — система відключає режим примусової конвекції.

Що стосується ручного управління, то включення/вимикання вентилятора ведеться в ручному режимі без використання автоматики.

Конвектори Isan NEW PRACTIC FRT і NEW PRACTIC FRК — ваша надійна підтримка під час несприятливих кліматичних умов 365 днів в році. Техніка даного рівня представлена в широкому модельному ряді з різним типом управління, тому ви зможете підібрати для себе найбільш зручну і вигідну пропозицію.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину