Внутрішньопідлогові конвектори для панорамних вікон

Категорії

Конвектор під панорамне вікно – це ефективний спосіб опалення приміщення, де передбачені подібні віконні конструкції, є засклені стіни. Серед великого асортименту обладнання різних компаній складно визначиться. Щоб опалювальна техніка адекватно працювала протягом тривалого часу необхідно враховувати кілька моментів.

Тонкощі вибору конвектора під панорамне вікно

Внутрішньопідлоговий конвектор під панорамне вікно потрібно вибирати з урахуванням особливостей конкретного приміщення. В першу чергу, до уваги береться площа кімнати, відповідно до якої розраховується потужність приладу. Обов'язково слід враховувати втрати тепла через віконні прорізи, наявність утеплення стін і даху.

Полегшити вибір конвекторів для панорамних вікон допоможуть наступні рекомендації:

  1. Для створення корпусу і теплообмінника обов'язково використання якісних міцних матеріалів, які не піддаються дії корозії. Теплообмінник виконують з міді, що не окислюється і відрізняється хорошою тепловіддачею.
  2. Корпус створюють з оцинкованої або нержавіючої сталі, алюмінію. Останній виступає найкращим варіантом, адже матеріал не іржавіє і досить міцний. Нержавіюча сталь повинна бути високої якості, а оцинкована мати подвійну оцинковку.
  3. Найбільш ефективний варіант – конвектор під панорамне вікно з примусовою конвекцією. Вентилятор збільшує потужність обладнання в кілька разів. Прилади з природною конвекцією підходять в якості додаткового опалення, коли в приміщенні вже встановлено потужне джерело тепла.
  4. Внутрішньопідлоговий конвектор під панорамне вікно повинен мати високий коефіцієнт корисної дії.
  5. Також варто звертати увагу на температуру теплоносія.

Конвектори під панорамне вікно підбираються з урахуванням розмірів віконних конструкцій і місця під встановлення. Краще спочатку визначиться з моделлю, а вже потім заливати стяжку, щоб не виникло труднощів в подальшому монтажі.

Внутрішньопідлоговий конвектор під панорамне вікно – стиль і компактність

Конвектори під панорамне вікно встановлюються в підлогу, тому займають мінімум місця і практично непомітні в приміщенні. А, якщо підібрати гарні грати, то таке опалювальне обладнання буде виглядати стильно і привабливо. Подібні пристрої для обігріву представлені у великому асортименті, а тому легко знайти модель, яка ідеально впишеться в загальне оформлення інтер'єру, це не проблема. Сучасний конвектор під панорамне вікно – це не тільки опалювальне обладнання, а гарне доповнення дизайну.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину