Нестандартні форми внутрішньопідлогових конвекторів опалення

Категорії

Внутрішньопідлогові конвектори опалення купуються в основному для установки в сучасних інтер'єрах, до яких пред'являються високі функціональні та декоративні вимоги. І найчастіше стандартні конструкції не підходять для установки в таких приміщеннях. Тому часто замовляють конвектори унікальних розмірів і форм.

Нестандартні внутрішньопідлогові конвектори: рекомендації під будь-яке планування

Якщо в клієнтській зоні вашого офісу уздовж панорамного скління розташовані колони, а вдома в квартирі – еркер з вікнами в підлогу, то ідеальним рішенням з точки зору дизайну буде вбудований конвектор, який повторює обриси виступаючих частин приміщення. В такому випадку ремонт буде не тільки стильним, але і функціональним.

Зверніть увагу! При встановленні декількох окремих невеликих приладів уздовж вікон ви втратите в розмірах, адже потрібно буде робити відступи з обох сторін кожного конвектора по 10-15 см. Якщо ж ви зупинитеся на цільному варіанті, то теплообмінники займуть більшу площу і дадуть більшу тепловіддачу.

Для уникнення тепловтрат через скління неправильної форми використовуються кутові конвектори. Ви можете купити конвектор з з'єднанням під гострим або тупим кутом (в т.ч. з декількома з'єднаннями).

Для великої площі скління можна встановити конвектори, що складаються з декількох частин. Цілісний чотириметровий конвектор в тепловіддачі буде трохи поступатися окремим двометровим в зв'язку із втратами температури води, що проходить по такому довгому теплообміннику.

Порада! В цьому випадку краще замовити конвектор, який складається з двох частин, але оснащений загальною решіткою. Візуально він не буде відрізнятися від цільного. Ціна конвектора буде вище на 5%, а ефективність – у кілька разів.

У сучасних будівлях з дуговим склінням застосовуються вигнуті внутрішньопідлогові конвектори. Вигин приладів повинен точно повторювати лінію скління. Розміри внутрішньопідлогового конвектора необхідно визначити на місці на об'єкті, реальне планування часто відхиляється від проекту. Такі замовлення завжди попередньо обговорюються, технічний відділ ISAN в Чехії розробляє креслення, які повинен схвалити клієнт. Кутові фанкойли опрацьовуються за аналогічною схемою.

Внутрішньопідлогові конвектори часто перетинають структурні елементи будівлі, такі як, наприклад, колони або несучі стіни. Колони можуть розташовуватися всередині конвектора або частково виступати з нього. 

Кожен короб конвектора може бути оснащений дренажем для виведення конденсату і вологи (це необхідно для ванних кімнат, санвузлів, басейнів, теплиць, оранжерей і інших приміщень з підвищеною вологістю). Для прорахунку ціни конвекторів потрібно додати 10% до його вартості.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину