Розміри вертикальних батарей опалення

Категорії

Вертикальні радіатори – це опалювальне обладнання, яке використовується в приміщеннях, де немає можливості встановити стандартне опалення під вікном. Основна особливість таких приладів в тому, що їх довжина перевищує в кілька разів ширину. Такий підхід дозволяє створити унікальні вироби, які монтуються в будь-яке вільне місце. Сталеві радіатори не тільки відмінно виконують свою функцію, а й привабливо виглядають в приміщенні.

Широкий розмірний ряд трубчастих радіаторів опалення від виробника ISAN

Трубчасті радіатори опалення – сучасне опалювальне обладнання, яке пропонується в різних варіаціях для можливості підібрати оптимальний варіант не тільки під площу приміщення, але і дизайн. Однією з найбільш затребуваних моделей є Antika, завдяки поєднанню привабливого зовнішнього вигляду і продуктивній роботі. Традиційною формою у вигляді трубок відрізняється радіатор вертикальний Atol C2. Ще однією функціональною і одночасно привабливою є унікальна модель опалювального пристрою від відомого чеського бренду Spiral. Цей прилад має нетипову форму спіралі і завдяки оригінальному дизайну є справжньою окрасою приміщення.

Схема підключення у вертикальних опалювальних пристроїв передбачає переважно нижнє підключення, завдяки якому є можливість організувати прихований монтаж конструкції. Незалежно від моделі високі радіатори відомого бренду відрізняються продуктивною роботою при мінімальному споживанні ресурсів.

Властиві розміри для високих радіаторів опалення ISAN

Опалювальне обладнання має різні розміри:

  • середня довжина пристроїв – від 1800–1806 мм;
  • ширина опалювального обладнання в більшості становить від 295, 415, 595 мм;
  • глибина пристроїв в середньому – 104 мм.

Ці показники можуть варіюватися в залежності від моделі. Lamellar має довжину від 400 до 3000 мм. Ширина опалювального обладнання цієї моделі варіюється від 420 до 700 мм. Великий модельний ряд опалювального обладнання дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від особливостей приміщення.

Вертикальні радіатори опалення – це в першу чергу компактне опалювальне обладнання, що дозволяє організувати ефективний прогрів в тих місцях, де це було неможливо раніше. Крім того, вони прикрашають будь-який дизайн завдяки своїй зовнішній привабливості.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину