З якого боку повинен бути вентилятор при монтажі внутрішньопідлогового конвектора?

Категорії

Сьогодні все більша кількість людей в пошуках ефективного і недорогого вирішення питання опалення своїх будинків звертають увагу на внутрішньопідлогові конвектори виробництва європейської компанії ISAN Radiatory s.r.o. Це закономірно, адже встановлення вбудованих в підлогу радіаторів передбачає отримання ряду суттєвих переваг перед встановленням інших видів опалювальних приладів. Однак, при монтажі внутрішньопідлогового конвектора слід враховувати деякі нюанси.

Переваги встановлення внутрішньопідлогових приладів для опалення ISAN

  1. Отримання ефективного засобу обігріву, здатного забезпечити циркуляцію теплого повітря в приміщеннях будь-якого обсягу і призначення.
  2. Високий рівень безпеки — прихований монтаж обігрівальних елементів виключає можливість отримання опіків або інших травм при контакті з ними.
  3. Широка функціональність, простота і зручність в обслуговуванні, а також експлуатація таких опалювальних приладів.

Нюанси при монтажі внутрішньопідлогового конвектора

Для того, щоб встановлений внутрішньопідлоговий конвектор функціонував найбільш ефективно, необхідно максимально правильно розташувати його в опалювальному приміщенні. При цьому необхідно враховувати кілька важливих нюансів:

  • Перший з них — це підбір оптимальної відстані розміщення внутрішньопідлогового конвектора від вікон або дверних прорізів. З ними можливо ознайомитися в нашій статті: «Вибір правильної відстані від внутрішньопідлогового конвектора до вікна».
  • Другим, не менш важливим аспектом встановлення вбудованих в підлогу радіаторів є питання, в який бік повинен бути повернений вентилятор конвектора. Пропонуємо вам ознайомитися з основними нюансами, які потрібно враховувати в даному питанні.

Особливості розміщення вентилятора внутрішньопідлогового конвектора щодо приміщення

Фахівці компанії ISAN Radiatory s.r.o. рекомендують при монтажі внутрішньопідлогового конвектора звертати увагу на те, в який бік буде направлений вентилятор опалювального приладу. Залежно від цього параметра може істотно зміщуватися акцент обігріву. Розглянемо дві основні можливі ситуації:

  1. Вентилятор радіатора розміщений в сторону вікна або дверного отвору. В такому випадку потік холодного повітря, що надходить в приміщення через ці отвори, буде відразу ж захоплюватися вентиляторів конвектора і подаватися на його теплообмінник. Під час даної процедури буде відбуватися нагрівання повітря і в вглиб приміщення він буде потрапляти вже в нагрітому вигляді. Це стандартний варіант розміщення вбудованих в підлогу радіаторів для забезпечення найбільш якісного обігріву приміщення;
  2. Вентилятор внутрішньопідлогової батареї розміщений вглиб приміщення. При такому розташуванні він буде захоплювати повітря, що знаходиться в приміщенні і передавати його на нагрів в теплообмінник, який, в свою чергу, буде виштовхувати тепле повітря в бік вікна. У такій ситуації 70% нагрітого повітря витрачається на створення теплової завіси біля віконної поверхні і лише 30% буде йти безпосередньо на обігрів приміщення. Таке розташування вентилятора внутрішньопідлогового конвектора актуальне при наявності об'ємних панорамних вікон, схильних до рясного запітніння.

Якщо ви не впевнені в тому, яким має бути оптимальне розташування внутрішньопідлогового конвектора в вашому приміщенні, зверніться за консультацією до наших фахівців, які з радістю підберуть для вас найбільш вигідний і ефективний варіант розміщення вбудованих в підлогу батарей.

( 15 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину