Найтихіші внутрішньопідлогові конвектори ISAN

Категорії

У зв'язку з регулярними підвищеннями цін на енергоносії, а також зростанням тарифів на комунальні послуги в нашій країні різко зріс попит на ефективні та економні джерела обігріву приміщення. Особливу увагу в даному питанні отримали вироби від чеського виробника компанії ISAN Radiatory s.r.o., відомого у всьому світі завдяки високій якості і демократичними цінами своєї продукції.

Працюючи на міжнародному ринку протягом багатьох років, бренд ISAN міцно закріпив за собою репутацію надійного і перевіреного партнера. Це стосується питань забезпечення кращого обігріву приміщень, безшумності опалювального обладнання та багатьох інших. Чому внутрішньопідлогові конвектори ISAN вважаються самими тихими?

Особливості внутрішньопідлогових конвекторів ISAN

Орієнтуючись на прийняті в Європейському Союзі норми і правила щодо якості, кількості споживаної енергії зручність в експлуатації, компанія ISAN Radiatory s.r.o. створила лінійку вбудовуваних в підлогу радіаторів, які змогли задовольнити найвищі вимоги європейських споживачів. Внутрішньопідлогові конвектори ISAN — це:

  • максимальна енергоефективність;
  • забезпечення комфортних температур в приміщенні в будь-який час року;
  • тривалий термін експлуатації;
  • зручний і простий процес управління та обслуговування.

Одним з головних переваг внутрішньопідлогових конвекторів ISAN, завдяки яким вони так популярні серед користувачів по всьому світу — це їх практично повна безшумність в процесі роботи. Завдяки цьому максимально розширюються можливості їх ефективного застосування. Конвектори ISAN можна без проблем розмістити в дитячій кімнаті або приміщенні, призначеному для літніх людей. Проте яким чином досягається практично повна безшумність роботи конвекторів ISAN? Давайте розглянемо основні причини.

Чому внутрішньопідлогові конвектори ISAN вважаються самими тихими?

Споживачі часто задаються питанням: «Чому внутрішньопідлогові конвектори ISAN вважаються самими тихими?». Дуже тихий процес роботи конвекторів ISAN став можливий завдяки тривалій продуктивній роботі технологічних експертів компанії ISAN Radiatory s.r.o. Останні змогли впровадити у виробничий процес і конструкцію внутріпольних радіаторів ряд істотних поліпшень щодо аналогічних моделей інших виробників:

  • основний шум від внутрішньопідлогових конвекторів створюється його працюючим вентилятором. Останній збільшує обороти при збільшенні потужності нагрівається потоку повітря. Тому було прийнято рішення знизити навантаження на «Вентилятор конвектора» шляхом використання володіющих більш високою теплопровідністю нагрівальних елементів. І, оскільки знижується навантаження на нього (і відповідно, його обороти), знижується і рівень створюваного шуму;
  • використання революційної конструкції механізму вентилятора, що нагнітає повітря в теплообмінник вбудованого в підлогу конвектора, також дозволило максимально знизити рівень шуму, створюваного ним в процесі роботи;
  • і не найдрібнішу роль зіграло використання в конструкції вбудованого в підлогу радіатора матеріалів, що володіють відмінними показниками гасіння звукових вібрацій, що не дозволяє шуму від роботи батареї в підлозі поширюватися за його межі.

Якщо вам необхідний по-справжньому якісний і безшумно працюючий внутрішньопідлоговий конвектор для будинку — наші фахівці завжди з радістю допоможуть вам підібрати найбільш вигідне рішення для конкретних умов.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину