Що таке декоративна рамка (обрамлення) внутрішньопідлогового конвектора?

Категорії
Ця стаття була оновлена 02 2021,

Серед безлічі технологічних рішень, які сьогодні пропонуються на ринку опалювальних приладів, з кожним роком все більшої популярності набирають внутрішньопідлогові конвектори. Даний вид обладнання являє собою ефективне рішення для приміщень найрізноманітнішого призначення — зон відпочинку, громадських місць, спалень, оранжерей і т. д.

В цьому плані одними з найефективніших і продуктивних заслужено вважаються вироби від чеського виробника компанії ISAN Radiatory s.r.o. Свою популярність вони отримали завдяки високій якості виконання всіх складових частин вбудованих в підлогу опалювальних приладів. А також за рахунок надання кращого вибору комплектуючих для них. До числа останніх може бути віднесені і декоративні рамки (обрамлення) для внутрішньопідлогових конвекторів.

Встановлення внутрішньопідлогових конвекторів опалення

Сучасні внутрішньопідлогові конвектори, як безпосередньо випливає з їх назви — це пристрої прихованого монтажу, які встановлюються в спеціально підготовлену внутрішньопідлогову нішу. При цьому єдиною доступною для контакту і видимою частиною такого опалювального приладу є декоративна решітка. Саме цей елемент відіграє ключову роль в оформленні інтер'єру і підходити до її вибору необхідно максимально відповідально.

Однією з важливих складових декоративної решітки для внутрішньопідлогового конвектора є декоративна рамка. Варто враховувати, що даний елемент не є обов'язковим, однак дозволяє ефективно приховати дрібні недоліки в з'єднанні підлогового покриття і короба конвектора, що і є її основним функціональним призначенням.

Важливо пам'ятати!

Безліч клієнтів, що виконують покупку внутрішньопідлогових конвекторів опалення, часто намагаються вкластися в максимально обмежений бюджет, і тому прагнуть заощадити на всіх, на їхню думку, опціональних комплектуючих. Однак в подальшому не менш частою ситуацією є випадки, коли при установці конвектора і виконанні укладання чистового підлогового покриття відбуваються відколи плитки, ламінату або іншого виду покриття. Для вирішення цього питання доводиться купувати декоративну рамку. Підібрати її без наявності власне конвектора є часом дуже складним завданням. Тому вкрай рекомендується купувати таку продукцію одночасно з опалювальними приладами.

Декоративні рамки (обрамлення) для внутрішньопідлогових конвекторів: види

Складнощі з вибором рамки виникають по більшій мірі через те, що вона, як правило, є доповненням до декоративної решітці або ж є складовою короба опалювального приладу. У першому випадку нічого не викликає труднощів, але може бути джерелом додаткових витрат (особливо, якщо вже куплена сама решітка, адже установка рамки потребуює придбання вироба менших розмірів), а в другому підборі оригінальної продукції просто неможливий.

Декоративні рамки (обрамлення) для внутрішньопідлогових конвекторів ISAN можуть бути декількох основних модифікацій:

  • J-образні — стандартні рамки, створюють обрамлення навколо корпусу опалювального приладу, призначені для встановлення в підлогу, яка щільно прилягає до конвектора;
  • L-образні — мають виступи, такі профілі з розмірами 15×15×1,5 мм дозволяють прикрити температурні шви шириною до 10 мм. Такі рамки кріпляться до внутрішнього краю опалювального приладу і монтуються після завершення установки верхнього шару підлоги. При монтажі важливо встановлювати конвектор на таку глибину, щоб він в подальшому не перевищував фінальну висоту підлоги. Підходить для фанерних, дерев'яних, вінілових і ламінатних покриттів. Встановлюється в тих місцях, де за технологією монтажу передбачений температурний шов.

Вони можуть виконуватися в стандартних кольорах (бронзовий, білий або чорний), а також для виробництва за бажанням клієнта використовуються будь-які колірні рішення з палітри RAL.

Для того, щоб не помилитися в підборі внутрішньопідлогового конвектора і аксесуарів до нього, рекомендуємо звернутися в нашу компанію, де досвідчені фахівці дадуть повну консультацію по комплектації і нюансам їх встановлення.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину