Конвектори опалення

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Конвекторний обігрів передбачає подачу тепла в приміщення за рахунок циркуляції нагрітого повітря. Конвекторами опалення називають прилади, в корпусі яких встановлено електричні або водяні елементи для нагріву повітряних мас. Для підвищення ефективності тепловіддачі ТЕН або водяна трубка мають спіральне оребрення з алюмінієвої або мідної стрічки.

Як працюють конвекторні обігрівачі?

Залежно від конструкції і місця установки розрізняють три види обігрівачів конвекторного типу: внутрішньопідлогові, підлогові і настінні. Рух повітря при нагріванні може бути природним або примусовим. У першому випадку повітря при нагріванні піднімається вгору, а знизу на його місце надходить холодне. Примусова циркуляція здійснюється за рахунок роботи вентилятора, який забезпечує обдув нагрівальних елементів і більш ефективну тепловіддачу.

  • Внутрішньопідлогові конвектори. Монтуються в конструкцію підлоги всередину шару стяжки або в ніші монолітного залізобетонного перекриття. Головна перевага цих обігрівачів — це прихована установка, яка не потребує додаткового місця. Металевий корпус закритий красивою декоративною решіткою, через яку нагріте повітря надходить в приміщення.
  • Підлогові конвектори. Конструкція приладів передбачає наявність у них опір для встановлення опалювального приладу на поверхню підлоги. Невелика висота обігрівачів дозволяє не загороджувати вікна і розміщувати прилади без закріплення на стіну. Потік теплого повітря, що піднімається, проходить уздовж поверхні вікон, не дозволяючи стеклам запотівати
  • Настінні конвектори. Важливою особливістю настінних водяних конвекторів опалення є ефективний пластинчастий теплообмінник, який забезпечує відмінну тепловіддачу. Він відмінно підходить для приміщень, в яких потрібний швидкий прогрів і реакція на зміну температури навколишнього середовища. Настінні прилади конвекторного типу працюють тільки при природної циркуляції повітря. Відмовитися від установки вентилятора дозволяє особлива форма захисного кожуха. У ньому створюється ефект димоходу, і обігрівач видає максимально можливу тепловіддачу з нагрітої поверхні

Переваги опалювальних конвекторів від ISAN

Чеська компанія Isan — європейський виробник опалювальних приладів середнього цінового сегмента. При цьому доступні ціни не означають невисоку якість продукції. Купівля конвекторів Ісан, дозволяє придбати якісні та ефективні обігрівачі за нормальними адекватними цінами

Широкий асортимент продукції Isan включає:

  • внутрішньопідлогові, настінні і підлогові моделі приладів;
  • з природною і примусовою циркуляцією повітря;
  • з електричними, трубними і пластинчастими нагрівальними елементами;
  • з ручним керуванням і елементами автоматичного регулювання.

Вибір опалювальних конвекторів настільки широкий, що завжди можна вибрати оптимальну модель для будь-яких умов експлуатації. Продуманий дизайн, застосування сучасних технологій та високу якість збірки забезпечили компанії Ісан заслужене визнання на європейському ринку.

Захистіть свої покупки з нами!

Працюючи на ринку вже більше 6 років, ми є офіційним представником компанії Isan. Поставляємо в продаж тільки якісну оригінальну продукцію від виробника. Забезпечена безкоштовна доставка товару за вказаною адресою, монтаж опалювальних приладів і запуск в роботу.

Запрошуємо до співпраці проектні та монтажні організації. У нас ви можете купити конвектори опалення в Києві і Україні з наданням знижок на обладнання до 30%. З популярними моделями опалювальних конвекторів Ісан можна ознайомитися в м. Вишневе вул. Освіти, 19, ЖК «Акварелі 2».

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину