Підлогові радіатори

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Підлогові радіатори ISAN – це сучасні універсальні опалювальні прилади. Вони встановлюються на підлогу в будь-якому зручному місці. Для них не потрібні стіни і борозни в підлозі для монтажу. Лаконічний стильний дизайн дозволяє органічно вписати радіатори в будь-який інтер'єр.

Переваги підлогових радіаторів Ісан

Головна перевага підлогових радіаторів Ісан – поєднання компактних розмірів з великою тепловою потужністю. Пластинчастий теплообмінник забезпечує високу тепловіддачу. Завдяки високій потужності прилади використовують в якості основного або додаткового джерела опалення. Точне регулювання подачі теплоносія і ступеня нагріву теплообмінника дозволяє економити теплову енергію. Радіатори витримують тиск до 10 атмосфер. Їх допускається підключати до централізованих мереж опалення чи автономної системи приватного будинку.

Відмінні риси підлогових радіаторів відомого чеського бренду Ісан:

  • високий коефіцієнт тепловіддачі;
  • компактність і невелика вага;
  • міцність конструкції;
  • міцність і довговічність термостійкої порошкової фарби;
  • безліч варіантів за розмірами, потужністю і комплектацією (з установкою крамничок, дощок-полиць або стільниць);
  • безпека забезпечена формою кожуха з округленими кутами;
  • елегантний дизайн.

Підлогові радіатори незамінні для створення теплової завіси і обігріву приміщень з панорамними вікнами або суцільним склінням.Якщо немає можливості встановити внутрішньопідлогові конвектори, тоді встановлюють прилади на підлогу. Невелика висота підлогових моделей дозволяє розміщувати їх уздовж вікон і не загороджувати. Не менш популярні підлогові конвектори в громадських будівлях, залах кінотеатрах, торгових і розважальних центрах, офісах, вокзалах, аеропортах, церквах. Тобто всюди, де немає необхідності повністю обігрівати велику площу або обігрів потрібен періодично.

Теплообмінник закритий кожухом-решіткою з «плаваючою» конструкцією кріплення. Тому можна змінювати напрямок повітряного потоку від теплообмінника. У модифікаціїз буквою «W» в маркуванні з одного боку радіатора встановлюється глухий екран. При монтажі приладу біля стіни не буде витрачатися тепло на її нагрівання. Радіатор можна монтувати і на стіну.

За бажанням замовника на радіатори зверху встановлюється декоративна дошка. Матеріал – натуральне дерево (4 варіанти). Покриття – прозорий лак, що підкреслює текстуру дерева. Стильну дизайнерську модель використовують в якості лавки з підігрівом, полки або стільниці. Моделі з лавою затребувані в громадський місцях, де люди бувають протягом нетривалого часу і при цьому є необхідність створити комфортні місця для сидіння. Наприклад, коридори, вестибюлі, аеропорти, вокзали на залізниці тощо.

Чому варто обрати нас?

Наша компанія – офіційний представник бренду ISAN в Україні. Більше 6-ти років ми поставляємо українським споживачам оригінальну і якісну продукцію європейського виробника з Чехії. Безліч партнерів вже оцінили швидкість доставки, розумну ціну, незмінну якість, різноманітність і дизайн опалювальних приладів. Якість радіаторів та комплектуючих підтверджується сертифікатами якості.

Ми активно співпрацюємо з організаціями, приватними особами, дизайнерами та архітекторами. У нас регулярно проводяться акції, передбачена гнучка система знижок. Ознайомитися із зразками продукції можна в шоу-румі за адресою м. Вишневе, ЖК «Акварелі 2», вулиця Освіти 19. Купити продукцію можна через сайт або в шоу-румі. Ми виробляємо безкоштовну доставку по Києву та його передмістях. Монтаж продукції Ісан виконується за один день.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину